Makaleler » Kartuş Dolumu » Hp 2600 All in One Series Yazıcı Kartuş Dolumu , Resetleme , Driver ve Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Hp 2600 All in One Series Yazıcı Kartuş Dolumu , Resetleme , Driver ve Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Bu makalemizde sizlere HP Kartuş Dolumu Nasıl Yapılır ? Hp Kartuş Resetleme nasıl Yapılır ? Driver Yüklemesi Nereden Yapılır ,  Yazıcı Kurulumu Nasıl Yapılır Gibi Konuları Anlatacağız.

Soru : Hp Yazıcı Aldım Dolum Yapılır mı ?

Cevap : Aldığınız yazıcının kartuşları doluma müsaitse elbette yapılır.

Soru: Dolum Yapılıp Yapılmayacağını Nasıl Anlarım ?

Cevap : Yazıcı ile gelen ilk kartuşlar genellikle DEMO KARTUŞ tur. Demo kartuşların ömrü çok kısadır.Bu sebeple 1-2 kere dolum ancak yapabilirsiniz. Bitti uyarısından sonra kartuş artık tanıma yapmaz ve kullanamazsınız. Değişmelisiniz.

Soru: Yeni Kartuş alırken nelere dikkat etmeliyiz.

Cevap : Öncelikle yeni kartuş alırken fiyat bakımından muadili varsa onu tercih edin. Eğer muadil üretimi yoksa orjinal kartuş alın.

Soru: Hp 304 , Hp Deskjet 2600 Boş Kartuş Elinizde Var mı ?

Cevap : Boş kartuş alınmasını önermiyoruz. Biten kartuşlar uzun bir süre beklediğinde içindeki sünger ve filtre deforme olur ve 1 -2 dolum yapar veya yapamazsınız. Paranız çöpe gider.

Soru: Hp Deskjet 2600 Kartuş Resetlemesi Yapılıyor mu?

Cevap : Hayır yapılmaz. Kartuş boş gösterir ancak yazdırmaya devam edersiniz.

Soru: Kartuşu Doldurdum , Ancak Seviye Yükselmedi?

Cevap : Evet yükselmez , çünkü kartuşun içinde ölçüm yapan bir sensör veya şamandıra yoktur. Kartuşun üzerinde bulunan sayıcı çip bittikten sonra cihaz üzerinden bilgisayara ve yazıcıya uyarı gönderir bitti diyerek. Ancak bu uyarı sizin baskı almanızı engellemez.

Soru : Hp Deskjet 2600 , 2620 , 2630 , 2632 Serilerinin Kurulumu Nasıl Yapılmalıdır? Nelere Dikkat Etmelidir.

Cevap : Yazıcı ilgili yönergelere göre CD si veya indirme linkinden indirilen Driver ile bilgisayarınıza kurulumunu yapabilirsiniz.

Soru : Kartuş Dolumu Zor Bir işlem mi ? Dolum malzemelerini nereden temin edebiliriz?

Cevap : Kartuş Dolumu Oldukça Basit Bir İşlemdir. Sitemizden ve aşağıdaki bağlantı linkinden Kit (Seti) alabilir , evinizde ofisinide rahatlıkla dolumunu yapabilirsiniz.

HP KARTUŞ DOLUM SETİ - SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Sitemizde adı geçen ürünlerin tamamı muadil ürün olup, ilgili firmaların uyumlu ürünleridir. Yalnızca ürün uyumluluk listesinde ve ilanında bilgi amaçlı verilmiştir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır