Makaleler » Kartuş Dolumu » HP 2633 Model Yazıcı Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor? Hp Deskjet 2633 Yazıcı Uyumlu Kartuş Dolum Setinde Neler Mevcut?

 HP 2633 Model Yazıcı Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor? Hp Deskjet 2633 Yazıcı Uyumlu Kartuş Dolum Setinde Neler Mevcut?

 

HP DESKJET 2633 YAZICI UYUMLU KARTUŞ DOLUM SETİ

Tasarım, fiyat, performans gibi birçok sebepten dolayı tercih edilen HP Deskjet 2633 modeli yazıcınızın her zaman kullanıma hazır olmasını istiyor musunuz? Evinizde, iş yerinizde, okulunuzda ya da kullanmak istediğiniz her alanda istediğiniz çıktılara ulaşmak doğru bir kartuş dolum seti ile mümkün. 

Kartuş Dolum Seti Ne İşe Yarar?

Yazıcınıza dolum yaparken kullanmanız gereken malzemelerin tamamı bu setin içerisinde yer almaktadır. Dolumu nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda ise endişelenmenize hiç gerek yok! Kartuş dolum setinin içerisinde sizler için hazırlanmış resimli bir kullanım kılavuzu mevcuttur. Bu set sayesinde Hp deskjet 2633 yazıcı modelinize uyumlu dolumlar yapabilirsiniz.

Kartuş Dolum Seti İçindekiler

HP 2633 yazıcıya uyumlu şekilde hazırlanmış kartuş seti içerisinde 1000ml den oluşan siyah, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere 4 adet mürekkep, kartuş tıkanıklığı veya kuruluğu gibi durumlar için vakum aparatı ve kartuş temizleme spreyi,  dolumları kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için 5 adet şırınga, kartuş dolumu yaparken kolaylığınızı sağlayacak kopmaz ve ıslanmak 6 adet etiket, renkleri belirleyebilmeniz adına 4 adet kürdan ve dolum yaparken temiz bir işlem gerçekleştirebilmeniz için eldiven ile su geçirmez masa örtüsü bu set içerisinde mevcuttur. 

 

Sitemizde adı geçen ürünlerin tamamı muadil ürün olup, ilgili firmaların uyumlu ürünleridir. Yalnızca ürün uyumluluk listesinde ve ilanında bilgi amaçlı verilmiştir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır